פורום נשירת שיער עזרו לנו בהפצת האתר To The Matching Page In English

תנאי השימוש באתר

שלום וברוכים הבאים לאתר נשירת שיער (להלן "האתר").

השימוש באתר על כל חלקיו מותנה בהסכמתכם וקבלתכם של תנאי השימוש הבאים:

התכנים באתר נועדו לספק למשתמשים אינפורמציה רבה ככל הניתן בכל הקשור לנשירת שיער, ולהרחיב את הידע שלהם בתחום. אין לראות בהם חוות דעת רפואית או עצה רפואית. כל פעולה מצד המשתמש תוך הסתמכות על תכני האתר, תעשה על אחריותו המלאה והבלעדית של המשתמש. כמו כן, למשתמש לא תהיה שום דרישה, תביעה, או טענה מכל סוג שהוא כלפי האתר ו/או בעלי האתר ו/או כל אדם המשתתף בעריכתו ותחזוקתו של האתר.

האתר אינו מכיר את משתמשי האתר, ואין ביכולתו לפקח על אמיתות התכנים שאלו מפרסמים במערכת הפורומים. האתר לא יישא באחריות משום סוג על תכנים אלו ו/או כל תוצאה שתנבע מהם.

האתר שומר לעצמו את הזכות שלא לפרסם או למחוק תכנים במערכת הפורומים, ולהגביל בצורה חלקית או מלאה את גישת המשתמשים למערכת, ללא תנאי וללא הודעה מראש.

קישורים לאתרי אינטרנט

האתר מכיל קישורים לאתרי אינטרנט אחרים. לאתר אין שליטה על תוכן אתרים אלו ולכן לא יישא בשום אחריות הקשורה לתכנים המופיעים בהם.

קניין רוחני

כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני על האתר כולל עיצוב האתר, גרפיקה, קבצי מחשב, קוד מחשב, טקסטים וכל חומר אחר הכלול בו למעט קוד התוכנה של מערכת הפורומים שייכים לאתר. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן הנ"ל ללא קבלת אישור מפורש של האתר מראש ובכתב.

הצהרת פרטיות

האתר מתחייב לשמור על פרטיות משתמשיו בצורה מלאה. האתר שומר לעצמו את הזכות לשלוח למשתמשיו מעת לעת עידכונים החלים באתר והודעות פירסומיות של המפרסמים בו.

האתר שומר לעצמו את הזכות לשנות תנאים אלו מפעם לפעם, ובמידה והדבר יעשה יופיעו עידכונים אלו בעמוד זה.

תודותינו לקובי הראתי שאיפשר לנו לעשות שימוש בפונט העברי "קובי" פרי יצירתו.

..