נשירת שיער

מאבד שיער? קמת בבוקר והכרית שוב מלאה בשיער? כשאתה מביט במראה תשמות הלב מוסטת הישר אל המיפרצים שממשיכים להעמיק? אם התשובה חיובית כנראה שאתה סובל מהתקרחות גברית טיפוסית. נשירת שיער היא בעיה תורשתית שקיימת אצל גברים ונשים רבים בדרגה זו או אחרת. הדיעה הרווחת היא שמכיוון שמקור הבעיה נעוץ בתורשה לא ניתן לעשות דבר כדי למנוע נשירה. למעשה, אין הדבר נכון כלל וכיום ישנן מגוון של דרכים להיאבק בנשירת השיער, לעצור את הנשירה, ובמקרים רבים לגרום לצמיחה מחודשת של שיער.

באתר זה תוכלו למצוא מידע מפורט על מבנה השיער ומאפייני נשירה והתקרחות אצל גברים וכן נשירה ואובדן שיער אצל נשים. האתר מכיל הסברים מפורטים על הסיבות לנשירת שיער ועל אפשרויות הטיפול השונות בעזרתם ניתן להיאבק בנשירה והתקרחות.

אתר זה הוא אתר עצמאי ואינו נמצא בבעלות שום גורם העוסק בטיפול בנשירת שיער בין אם תרופתי, כירורגי או קוסמטי. מטרתו לתת לציבור הרחב מידע אובייקטיבי ורב ככל הניתן על נשירת שיער, התקרחות ודרכי ההתמודדות עימן. למשתמשים חדשים כדאי לעיין בתוכן האתר בסדר בו הוא מאורגן בתפריט המצוי בצידם הימני של כלל העמודים. מעבר על כל הנושאים בסדר זה נותן במהירות תמונה מקיפה ברורה ועדכנית לגבי ההתקרחות ודרכי הטיפול בה.

במערכת הפורומים ישנו פורום בו ניתן להפנות שאלות לדר' אלכס גינזבורג. דר' גינזבורג הינו רופא עור המתמחה בנשירת שיער ובהשתלות שיער.

השתלת שיער

השתלות שיער

למד אודות טכניקות ועתידיות קיימות בהן עושים שימוש בהשתלות שיער

מבוא להשתלות שיער שיכפול שיער חיפוש מומחה להשתלת שיער

הסוואת שיער דליל

הסוואת שיער דליל לנשים וגברים

תכשירים קוסמטיים לעיבוי שיער קיים והסוואת שיער דליל והתקרחות

שיער דליל HSR

טיפול בנשירת שיער והתקרחות

טיפולים בנשירת שיער והתקרחות

מצאו את הטיפול הטוב ביותר בהתאם לסוג נשירת השיער או שלב ההתקרחות

טיפול בהתקרחות פרופסיה מינוקסידיל מסרק לייזר טיפולים נוספים

מבוא לנשירת שיער והתקרחות

התחילו ללמוד על נשירת שיער

מדריכים פשוטים מלווים באיורים שיעזרו לכם להבין עם מה אתם מתמודדים

מחזור צמיחת השיער התקרחות התקרחות גברית התקרחות נשית